Kancelaria Radców Prawnych w Olsztynie

Mec. Wiśniewski Mistrzem Polski Radców Prawnych w biegu na 10km

Strona główna » Blog » Mec. Wiśniewski Mistrzem Polski Radców Prawnych w biegu na 10km

Tradycyjnie, w przedostatnią sobotę sierpnia odbyły się w Łodzi Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w biegu na 10 kilometrów. Była to już szósta edycja tej rywalizacji. Mistrzostwa zostały rozegrane w ramach 9. Biegu Fabrykanta, którego trasa prowadzi po miejscach charakterystycznych dla dawnej, przemysłowej Łodzi. W całej imprezie wzięło udział 1263 zawodników, wśród których sklasyfikowana została również grupa biegaczy-amatorów wykonujących lub przygotowujących się do wykonywania  zawodu radcy prawnego.

Pierwsze miejsce w tej grupie uzyskał radca prawny Rafał Wiśniewski (występujący pod szyldem OIRP Olsztyn oraz adfinem.olsztyn.pl) z czasem 34:42 wyprzedzając kolegów reprezentujących OIRP Białystok oraz OIRP Warszawa. Był to już trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski zdobyty przez Rafała Wiśniewskiego w tej konkurencji.

Poza wygraną w klasyfikacji radców prawnych, mec. Wiśniewski zajął również 6 miejsce w całym Biegu Fabrykanta (tryumfował olimpijczyk – Artur Kozłowski z Sieradza).

Sama impreza została, jak zwykle, znakomicie zorganizowana przy współudziale kolegów z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi. W miło spędzonym czasie nie przeszkodził nawet tradycyjny dla Biegu Fabrykanta sierpniowy upał.