Kancelaria Radców Prawnych w Olsztynie

Prawo cywilne

Strona główna » Oferta » Prawo cywilne

W zakresie prawa zobowiązań, stworzymy dla Ciebie przyjazny i przejrzysty projekt każdej umowy (sprzedaży, najmu, o dzieło, o roboty budowlane, darowizny, pożyczki i wielu innych). Tak, aby strony nie miały żadnych wątpliwości co do jej interpretacji. Wiemy, że umowa nie jest dla prawników. Jej celem nie jest generowanie przyszłych konfliktów, ale ich uniknięcie przy jednoczesnym zabezpieczeniu interesów stron.

Możesz też przynieść lub przesłać nam gotowy projekt umowy do weryfikacji. Poinformujemy o wszelkich zagrożeniach z niej wynikających oraz zmodyfikujemy postanowienia wymagające zmian.

W przypadku gdy Twój kontrahent zawiedzie i nie zapłaci Ci wynagrodzenia lub nie wykona swojego zobowiązania, pomożemy Ci odzyskać zainwestowane środki i oszczędzić Twój czas. W zależności od dostępnych możliwości możemy pomóc zakończyć sprawę na etapie przedsądowym lub też zastępować Cię przed sądami powszechnymi i organami egzekucyjnymi. Będziemy reprezentować Twoje interesy bez względu na to czy będziesz powodem czy pozwanym.

Z kolei w zakresie prawa rzeczowego zabezpieczymy Twój majątek. W razie potrzeby dokonamy zniesienia współwłasności, stwierdzenia zasiedzenia lub podziału majątku wspólnego. Pomożemy również w sprawach dotyczących użytkowania wieczystego, służebności i ochrony posiadania.


Oferta

Zobacz również

Więcej