Kancelaria Radców Prawnych w Olsztynie

Przedsiębiorcy

Strona główna » Oferta » Przedsiębiorcy

W ramach świadczonych usług prowadzimy doraźną oraz stałą obsługę olsztyńskich i ogólnopolskich firm. Świadczmy kompleksowe usługi prawnicze związane zarówno z bieżącą działalnością jak i długofalowymi projektami. Wykonując stałe zlecenia udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, a także reprezentujemy naszych klientów w postępowaniu sądowym, egzekucyjnym lub administracyjnym.  Redagujemy i negocjujemy także wszelkie umowy związane z prowadzoną działalnością. Usprawniamy procesy windykacyjne. W razie potrzeby pomagamy rozwiązywać spory już na etapie przedsądowym, w szczególności poprzez zawarcie ugody.

Dodatkowo świadczymy usługi w sprawach związanych z prawem handlowym m.in. poprzez tworzenie i rejestrację nowych podmiotów gospodarczych lub też przekształcenie obecnie działających.

Wszystkie te usługi możemy wykonywać również dla Twojej firmy. Stała obsługa prawna może stanowić wartość dodaną Twojego biznesu: zoptymalizuje działania oraz oszczędzi Twój czas i pieniądze. Będziesz mógł w spokoju skupić się na tym, co jest rzeczywiście najważniejsze dla Twojej działalności: sprzedaży swoich usług i produktów.


Oferta

Zobacz również

Więcej